We wtorek siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź gościły w siedzibie firmy VESBO Poland, która jest jednym z głównych sponsorów naszego klubu. Na ręce prezesa Jarosława Gorczycy złożyły podziękowania za wsparcie w sezonie 2019/2020.

Posezonowe wizyty u sponsorów to już tradycja. W okresie między rozgrywkami jest czas na spotkania w luźniejszej atmosferze oraz dyskusje na tematy nie tylko siatkarskie. To również okazja do złożenia podziękowań za wsparcie. A podkreślmy, że VESBO Poland jest z ŁKS-em Commercecon Łódź już dwa sezony. Oba bardzo udane, bo zakończone medalami mistrzostw Polski.

I właśnie z brązowym medalem oraz pamiątkową koszulką zawitały we wtorek do siedziby naszego sponsora Łódzkie Wiewióry – Aleksandra Wójcik, Joanna Pacak, Klaudia Alagierska i nowa twarz naszej ekipy Magdalena Saad.

Wchodząc do sali konferencyjnej w VESBO nie sposób nie zauważyć, że ŁKS Commercecon Łódź doskonale wpisuje się w politykę łączenia biznesu ze sportem. Na ścianach wiszą pamiątkowe koszulki Klaudii AlagierskiejMoniki Bociek. Nie brakuje również podziękowań za poprzedni sezon oraz piłek z autografami. Jesteśmy dumni, że biało-czerwono-białe barwy są tak wyeksponowane.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy VESBO Poland za wsparcie w sezonie 2020/2021.  Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych sportowych emocji!