ŁKS Commercecon Łódź w każdym sezonie mocno angażuje się w działalność pozasportową. Bierzemy udział w różnych akcjach, których celem jest pomoc innym. W marcu tego roku wkręciliśmy się w pomaganie i… zbieraliśmy korki dla Norberta z Łodzi, który jest po operacji guza mózgu i potrzebuje funduszy na finansowanie długotrwałej rehabilitacji.
 
Nasze Wiewióry zbierały korki w szatni, a do naszej zbiórki włączyły się również dwie zaprzyjaźnione szkoły – Szkoła Podstawowa nr 46 i Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi. To pierwsza część korków została właśnie przekazana, ale nie kończymy zbiórki, bowiem będzie trwała ona co najmniej do października. 
 
W tych trudnych czasach pandemii wiele akcji społecznych spotkało się z trudnościami organizacyjnymi, a jednak nasz klub wie, że zawsze znajdzie się sposób na pomaganie. W końcu „Wkręć się w pomaganie” to nie jedyna akcja, w której wzięliśmy udział w tym sezonie, ale na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas 🙂