Okrywamy kolejne karty związane z naszym sztabem szkoleniowym. Nie tylko ci, którzy znajdują się na pierwszym planie, odgrywają w klubie bardzo ważną rolę. Nad formą Wiewiór czuwa trener przygotowania motorycznego. W sezonie 2023/2024 ponownie tę funkcję będzie pełnił Michele Patoia. Z kolei każde zagranie rywali na czynniki pierwsze rozkłada statystyk. W tej roli w nadchodzących rozgrywkach zobaczymy Mateusza Pietrzaka. 

Michele Patoia dołączył do dziupli Łódzkich Wiewiór w 2022 roku. Włoski trener pracował w klubach z Italii i Azerbejdżanu: Desparze Perugia, Igtisadchi Baku, Assicuratrice Milanese Volley Modena, Pomì Casalmaggiore, Lokomotivie Baku, Nordmeccanica Rebecchi Piacenza, myCicero Pesaro, Südtirol Bolzano i Zanetti Bergamo. Współpracował również z żeńską reprezentacją Słowenii – seniorską i do lat 23. 

Michele w kolejnym sezonie ponownie zadba o to, aby nasze mistrzynie utrzymywały wysoką formę fizyczną na przestrzeni całego sezonu. 

Z kolei Mateusz Pietrzak zadebiutuje w roli statystyka ŁKS Commercecon Łódź, chociaż zdążyliśmy go już dobrze poznać. W minionych rozgrywkach odbył bowiem program stażowy pod okiem Kamila Kwiecińskiego. Praca wykonana przez Mateusza i jego zaangażowanie w powierzone zadania znalazły uznanie w oczach trenerów i zarządu, dlatego w kolejnym sezonie to właśnie on zadba o prowadzenie statystyk dla mistrzyń Polski.

Michele, Mateusz – dobrze mieć Was w dziupli!