Jak informowaliśmy wczoraj w naszych mediach społecznościowych, z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy wstrzymać sprzedaż biletów na mecze 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzyń. 

W ostatnich dniach w mediach pojawiały się informacje o zwiększającej się liczbie zakażeń koronawirusem w Izraelu. We wtorek otrzymaliśmy informację, że niestety zakażona została również część drużyny Hapoel Kfar Saba, z którą nasz zespół ma się zmierzyć w 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzyń.

Aktualnie nasze rywalki pozostają w izolacji. Z informacji, które uzyskaliśmy wynika również, że nie ma takie możliwości, aby zespół przyjechał do Polski w dniach, na które zaplanowano oba spotkania eliminacyjne.

Zwróciliśmy się do Europejskiej Konfederacji Siatkówki o pomoc w znalezieniu rozwiązania dla tej sytuacji, ponieważ kalendarz meczowy naszego zespołu w najbliższych tygodniach jest dość napięty.

Kibiców, którzy kupili już bilety na mecze Ligi Mistrzyń informujemy, że wejściówki zostały zamrożone i w przypadku zmiany terminów będą nadal obowiązywać. Jeśli natomiast dojdzie do odwołania spotkań, pieniądze za bilety zostaną zwrócone. Prosimy o chwilę cierpliwości.