Nie było łatwo, ale liczą się trzy punkty. ŁKS Commercecon Łódź zapisał na swoim koncie komplet „oczek” po spotkaniu z #VolleyWrocław, a to dzięki wygranej 3:1. Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana Kamila Witkowska.

Po wygranej z #VolleyWrocław ŁKS Commercecon Łódź pozostaje jedyną niepokonaną drużyną w TAURON Lidze. Zwycięstwo z wrocławiankami nie przyszło jednak Łódzkim Wiewiórom łatwo. Już w pierwszym secie wynik rozstrzygnął się po walce w końcówce, a w drugiej odsłonie łodzianki potrzebowały gry na przewagi. Nie mniej jednak w decydujących momentach rozstrzygały akcje na swoją korzyść.

W trzecim secie ŁKS Commercecon Łódź miał największe problemy, co doskonale wykorzystały rywalki. Bardzo szybko wyszły na wysokie prowadzenie i nie pozwoliły Ełkaesiankom odrobić wyniku. W czwartej partii gra obu ekip falowała, więc łodzianki musiały się mocno pilnować, jeśli chciały zakończyć spotkanie z kompletem punktów. W końcówce zagrały mocno skoncentrowane i w efekcie wygrały 25:21, a cały mecz 3:1.

Zespół poza boiskiem wspierała Klaudia Alagierska-Szczepaniak, kontuzjowana środkowa ŁKS-u Commercecon Łódź, przed którą zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego. 

MVP: Kamila Witkowska

ŁKS Commercecon Łódź  – #VolleyWrocław 3:1
(25:23, 29:27, 15:25, 25:21)

Składy zespołów:
ŁKS Commercecon Łódź: Gryka (13), Witkowska (16), Diouf (22), Górecka (13), Ratzke (3), Piasecka (1), Maj-Erwardt (libero) oraz Drabek (libero), Scuka (8), Gajer, Hryshchuk
#VolleyWrocław: Szczurowska (20), Bidias (23), Pacak (7), Muhlsteinova (1), Witowska (9), Bączyńska (17), Saad (libero) oraz Szady, Chorąża (libero), Cembrzyńska