Już trzeci rok z rzędu grze ŁKS-u Commercecon Łódź w fazie play-off TAURON Ligi towarzyszyła wyjątkowa akcja dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Łodzi. Najważniejszą część sezonu drużyna rozgrywała w myśl hasła #WygrywaMyPomagaMy. W rozgrywkach 2022/2023 zagraliśmy dla: Kornela, Entera, Gacusia, Inki, Miśka i wszystkich kociaków. 

Celem akcji #WygrywaMyPomagaMy jest nie tylko zapewnienie naszym braciom mniejszym zapasu karmy, ale przede wszystkim promocja adopcji. Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź od lat są ambasadorkami łódzkiego schroniska i zachęcają do odpowiedzialnych adopcji psów i kotów. 

W sezonie 2022/2023 w realizacji akcji #WygrywamyMyPomagaMy ŁKS Commercecon Łódź wsparła firma Hobby, dystrybutor karm marki Happy Dog i Happy Cat. To właśnie produkty Happy Dog i Happy Cat otrzymali podopieczni Schroniska dla Zwierząt w Łodzi.

W ramach wsparcia dla Schroniska dla Zwierząt w Łodzi zawodniczki Łódzkiego Klubu Sportowego nie tylko regularnie promują poszczególnie zwierzęta, które poszukują nowych domów. Dzięki współpracy z naszymi partnerem z branży motoryzacyjnej – KIA Marvel / Marvel Hyundai – w sezonie 2022/2023 na ulicach Łodzi nadal można było spotkać auto obrandowane pyszczkami podopiecznych schroniska i nazwą akcji „Adoptuj odpowiedzialnie!”. Trzeci sezon z rzędu nasze zawodniczki nosiły również logotyp Schroniska dla Zwierząt w Łodzi na koszulkach meczowych zarówno w TAURON Lidze, jak i w europejskich pucharach.

Współpracę z łódzkim schroniskiem będziemy kontynuować również w sezonie 2023/2024.

Dziękujemy firmie Hobby oraz marce KIA Marvel / Marvel Hyundai za wsparcie!