ŁKS Commercecon Łódź drugi rok z rzędu fazę play-off gra dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt przy ulicy Marmurowej w Łodzi – każdy mecz dla wybranego psa. W myśl idei #WygrywaMyPomagaMy wygrany mecz oznacza prezent w postaci zapasu wysokojakościowej karmy. 

Za Łódzkimi Wiewiórami dwa spotkania ćwierćfinałowe, w których pokonały E.Leclerc MOYA Radomkę Radom (dwukrotnie 3:0). Okazało się jednak, że psy, którym dedykowane były mecze 1/4 mistrzostw Polski, zostały adoptowane! Rino znalazł nowy dom jeszcze przed zakończeniem pierwszego spotkania w Łodzi, zaś Sonia zyskała nowych opiekunów dzień po meczu w Radomiu.

Tym samym zapas wysokojakościowej karmy powędrował do pozostałych podopiecznych Schroniska Dla Zwierząt w Łodzi

Przed siatkarkami ŁKS-u Commercecon Łódź kolejne wyzwanie – półfinał mistrzostw Polski 2021/2022. Przeciwnikiem łodzianek będzie Developres Bella Dolina Rzeszów, a rywalizacja toczy się dwóch wygranych spotkań. Pierwsze odbędzie się w Rzeszowie 21 kwietnia (godz. 17:30), zaś rewanż zapanowano na 24 kwietnia (godz. 20:30).

Pierwszy mecz półfinałowy Łódzkie Wiewióry zagrają dla Herosa – 10-letniego psa, który w schronisku przebywa od kwietnia 2020 roku. Heros to duży pies, który swoją posturą budzi respekt. Ma za sobą tragiczne wydarzenie – został poraniony maczetą, na szczęście udało się go uratować. Teraz czeka na nowych opiekunów, którzy zapewnią mu dużo miłości, ale również zadbają o jego potrzebę ruchu.