W drugim meczu o brązowy medal ŁKS Commercecon Łódź prowadził już 2:0, jednak od trzeciej partii losy meczu się odwróciły. Rywalki wykorzystały każdą okazję i w efekcie cieszyły się z wygranej 3:2. W sobotę Łódzkie Wiewióry będą miały jeszcze okazję do przedłużenia rywalizacji i trzymamy kciuki, żeby tak właśnie się stało.

Siatkarki z Łodzi, mówiąc kolokwialnie, mogą sobie pluć w brodę, ponieważ były bardzo blisko wyrównana wyniku rywalizacji o brązowy medal. Po dwóch setach prowadziły 2:0, jednak w trzecim secie sytuacja wymknęła im się spod kontroli. Radomianki zbudowały sobie kilkupunktową przewagę i wygrały do 20. W czwartej partii ŁKS Commercecon prowadził 20:18 i 22:20, a jednak w decydujących momentach więcej zimnej krwi zachowały rywalki. W tie-breaku radomianki rozpoczęły od prowadzenia 6:1, a w tym krótkim secie była to wystarczająca przewaga. Przyjezdne grały skutecznie, zdecydowaną liderką była Bruna Honorio, która otrzymała statuetkę MVP.

ŁKS Commercecon Łódź – E.Leclerc Moya Radomka Radom 2:3
(25:23, 25:20, 20:25, 23:25, 9:15)