Podczas spotkania przeciwko Pałacowi Bydgoszcz, w holu Atlas Areny zagościło stoisko Szkoły Podstawowej Nr 46. Nauczycielki reprezentujące szkołę zachęcały do udziału w rekrutacji na rok szkolny 2018/2019. Jeśli jesteście rodzicami przyszłego pierwszoklasisty, to gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą SP Nr 46.

Jest to szkoła z klasami sportowymi o profilu łyżwiarstwo figurowe i balet. Być może uda się również utworzyć klasę o profilu pływackim z elementami piłki wodnej.

Szkoła jest kameralna, posiada wielofunkcyjne boisko i pełnowymiarową salę gimnastyczną. Dzieci mogą skorzystać z bogatej oferty zajęć sportowych, tak jak szermierka czy koszykówka. Pod względem liczebności klasy są niewielkie, co z pewnością wpływa na komfort nauki.

Szkoła Podstawowa Nr 46 ma kilkunastu absolwentów, którzy znani są nie tylko w całej Polsce, ale i na świecie. Należą do nich m.in. Sylwia Nowak i Sebastian Kolasiński – para taneczna w łyżwiarstwie figurowym – mistrzowie Polski, mistrzowie i wicemistrzowie świata juniorów.

Jest to szkoła, z którą aktywnie w tym sezonie współpracujemy i w mamy nadzieję, że będzie się ona jeszcze mocniej rozwijała.

Rodziców przyszłych pierwszaków zachęcamy gorąco do odwiedzenia szkoły w dniu 2 marca między godziną 17:00 a 19:00. Odbędą się wtedy oficjalne dni otwarte pod nazwą „Alicja w Krainie Czarów”. Szkołę można także odwiedzić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Przypominamy, że elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019 rozpoczyna się 1 marca i będzie trwała do:

–  28 marca w przypadku klas ogólnodostępnych,
–  21 marca w przypadku klas sportowych.

Panie ze Szkoły Podstawowej Nr 46 będą gościć jeszcze podczas naszych meczów, więc będzie okazja zapoznać się z ofertą.