Od dwóch sezonów firma Gust-Pol jest partnerem ŁKS-u Commercecon Łódź. Poza wsparciem finansowym nasz partner jest współtwórcą, cieszącej się dużą popularnością, Strefy Małego Kibica. Miło nam ogłosić, że nasza współpraca będzie trwać również w sezonie 2019/2020.

Dziesiątki bloków rysunkowych, malowanek, flamastrów i kredek, szablony, ciastolina – dzięki firmie Gust-Pol powstało wiele pięknych prac plastycznych. Najmłodsi kibice obdarowywali zawodniczki i Wiewiórkę Zuzię mnóstwem cudownych laurek. Mamy nadzieję, że w sezonie 2019/2020 powstanie ich jeszcze więcej, bo nadal na spotkania Łódzkich Wiewiór będziecie przychodzić całymi rodzinami. Razem z Gust-Polem ponownie zadbamy o atrakcje dla najmłodszych

Największa w Łodzi hurtownia artykułów papierniczych z pewnością zaopatrzy nas w mnóstwo akcesoriów, ale również będzie organizować dla dzieci konkursy z nagrodami. 

W Gust-polu, który mieści się przy ul. św. Teresy 100 znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do domu, biura i szkoły. Polecamy gorąco!

Gust-Pol dziękujemy, że wciąż gracie z nami!