Cieszymy się z informacji, że w dalszym ciągu #GramyRazem ze Sporto i profesorem Marcinem Domżalskim. Bo w trosce o zdrowie zawodniczek ŁKS-u Commercecon Łódź liczy się współpraca z najlepszymi specjalistami z zakresu medycyny sportowej.

Zespół lekarzy Sporto prowadzi konsultacje specjalistyczne z zakresu: ortopedii i traumatologii, traumatologii sportowej, diagnostyki USG, medycyny sportowej, chirurgii ogólnej, kardiologii, neurologii, badania EMG, neurochirurgii, reumatologii, kardiochirurgii, badań okresowych sportowców oraz dietetyki.

Sztab medyczny przychodni Sporto stanowi grupa wykwalifikowanych fizjoterapeutów oraz lekarzy, którzy specjalizują się w ortopedii, neurologii, radiologii i neurochirurgia. Przewodzi im prof. UM dr hab. n. med. Marcin Domżalski, który od 2015 jest również kierownikiem Kliniki Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

W dotychczasowej działalności przychodnia Sporto zajmowała się opieką medyczną wielu łódzkich klubów sportowych. Prof. Domżalski współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej jako lekarz prowadzący reprezentację kobiet.

Cieszymy się, że w dalszym ciągu przychodnia Sporto będzie partnerem naszego klubu. Zdrowie Łódzkich Wiewiór jest dla nas sprawą priorytetową i wiemy, że powierzamy je w najlepsze ręce!

#GramyRazem ze Sporto!