Najważniejszą spośród posezonowych wizyt była oczywiście ta u sponsora tytularnego naszego klubu – firmy Commercecon. Łódzkie Wiewióry rozdawały autografy i wzięły udział w firmowej sesji zdjęciowej.

Odwiedziny w siedzibie naszego sponsora tytularnego były okazją dla firmowych sympatyków Łódzkich Wiewiór okazją do skompletowania autografów, porozmawiania o codzienności sportowca, a także planach na posezonowe wakacje. Sympatyczną atmosferę osłodziła Ewa Kwiatkowska, nasza mistrzyni cukiernictwa, która specjalnie na tę okazję upiekła przepyszny sernik. Chętni mieli okazję przetestować sprzęt, którego w codziennej pracy używa ekipa Commerceconu. Podnośnikiem niemal do nieba wzniosła się odważna Klaudia Gajewska.

Wsparcie firmy Commercecon dla naszego klubu to prawdziwe mistrzostwo. Jesteśmy pełni uznania dla działalności i rozwoju naszego sponsora, który w kwietniu po raz kolejny został wyróżniony prestiżowym Diamentem Forbesa. To najważniejsze na polskim rynku zestawienie firm, których wartość rośnie najszybciej. 

Gratulujemy wyróżnień i realizacji kolejnych zleceń! Dziękujemy za kolejny wspólny sezon, który udało się zwieńczyć mistrzostwem Polski. 

Commercecon

Commercecon

Commercecon