Od kilku sezonów ŁKS Commercecon wspiera Schronisko dla Zwierząt w Łodzi. Przy ogromnym wsparciu naszego partnera Toyota ŁÓDŹ realizujemy kolejną akcję w projekcie „Adoptuj odpowiedzialnie!”.

We wtorek, 25 lutego, spotkaliśmy się w łódzkim schronisku, aby oficjalnie zaprezentować auto, które zdobi cudny biało-czarny psi pyszczek i hasło „Adoptuj odpowiedzialnie!”. To kolejna wspólna akcja ŁKS-u CommerceconSchroniska dla Zwierząt w Łodzi. Siatkarki naszego klubu od kilku sezonów wspierają zwierzaki z łódzkiego schroniska. Tym razem do naszych działań przyłączył się również nasz partner Toyota Łódź oraz firma Wytwórnia Reklam, która okleiła przepiękną Toyotę Corollę.  

„Twarzą” auta, którym jeździ aktualnie nasza rozgrywająca Valeria Caracuta, została przecudowna Munia. To prawdziwy wulkan energii, ale nic dziwnego. Munia ma zaledwie rok. Kocha ludzi miłością absolutną, ale wymagającą wiele cierpliwości. Problemem Muni jest bowiem lęk separacyjny. Z takim psem trzeba pracować systematycznie i być przygotowanym, że walka z lękiem separacyjnym może trwać długo. 

Nic zatem dziwnego, że to właśnie Munia reklamuje hasło „Adoptuj odpowiedzialnie!”. Ona potrzebuje człowieka, który zapewni jej bezpieczeństwo i stabilizację, pozwoli pożegnać się z lękiem. Suczka jest wspaniała i wierzymy, że szybko znajdzie nowy dom.

Co więcej nasz partner Toyota Łódź planuje rozszerzenie akcji i oklejenie również innych aut ze swojego salonu! Mamy nadzieję, że już wkrótce na łódzkich ulicach pojawią się koleje modele Toyoty, które będą zachęcały do odpowiedzialnych adopcji.

Wypatrujcie naszego auta na ulicach Łodzi i wspierajcie braci mniejszych ze schroniska!