We wtorek, 29 kwietnia, znów połączyliśmy siły. Tym razem wspólnie z Restauracją Słońce Toskanii, firmą Święcicki Zdrój oraz naszymi wolontariuszami dostarczyliśmy pizzę i zapas wody do szpitala im. WAM przy ul. Żeromskiego w Łodzi. 

Ekipa łódzkiej restauracji Słońce Toskanii odwiedza medyków ze szpitala im. WAM już nie pierwszy raz. Chociaż sami mają problemy związane z funkcjonowaniem podczas epidemii, nie przestają pomagać innym. Regularnie wspomagają łódzkich medyków tym, co potrafią robić najlepiej, czyli pysznym jedzeniem. 

Lekarzom i personelowi szpitala im. WAM dzięki naszemu partnerowi – firmie Święcicki Zdrój – dostarczyliśmy również zapas naturalnej alkalicznej wody źródlanej. Pomogli nam w tym niezawodni wolontariusze! Na nich zawsze możemy liczyć, zarówno przygotowując halę do meczu, jak w działaniach okołoklubowych.

Przypomnijmy, że kibice Łódzkiego Klubu Sportowego cały czas kontynuują akcję „All Coronaviruses Are Bastards”. Odwiedzili już z darami łódzkie szpitale Jonschera, Biegańskiego, Zakonu Bonifratrów, placówkę w Zgierzu oraz Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi. Więcej o akcji przeczytacie TUTAJ

Ktoś kiedyś powiedział, że sekcja siatkówki ŁKS-u ma szczęście do ludzi. I z tym stwierdzeniem w pełni się zgadzamy! Zarówno nasi partnerzy, jak i kibice to ludzie o wielkich sercach. Problemy związane z rozwojem koronawirusa dotknęły nas wszystkich. Mimo to osoby związane z ŁKS-em Commercecon cały czas pomagają innym. Wierzymy, że dobro powraca!