W związku z rozbieżnymi informacjami dotyczącymi godziny rozpoczęcia 2. meczu półfinałowego pomiędzy zespołami ŁKS Commercecon Łódź i Developresem SkyRes Rzeszów w dniu 19 kwietnia 2018 roku, chcemy poinformować, że oficjalną godziną rozpoczęcia jest 18:00.

Wiemy, że w wielu miejscach pojawiła się informacja, że mecz rozpocznie się o godzinie 20:30. Jednak z uwagi z inne zobowiązania Atlas Areny godzina 18:00 jest jedyną możliwą.

Bardzo prosimy wszystkich kibiców o podawanie dalej tej informacji. Niech wszyscy, którzy chcą zobaczyć Łódzkie Wiewióry w akcji dotarli o właściwej godzinie! 

W Rzeszowie nasze siatkarki pokazały, że potrafią walczyć do samego końca. Przegrywały już 0:2 w setach, ale podniosły się i doprowadziły do tie-breaka. I chociaż zakończył się on dla nas porażką, wierzymy, że we własnej hali Łódzkie Wiewióry mogą doprowadzić do remisu w półfinałowej rywalizacji. Pomóżmy im w tym gorącym dopingiem. Po raz kolejny pokażmy, że kibice Łódzkiego Klubu Sportowego są najlepsi w Polsce!

Więcej o pierwszym meczu półfinałowym przeczytacie: TUTAJ